Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Evidence hřbitovů

hrbitov

GEOMorava

geomorava

Navigace

Obsah

Stránka

Dorost



24. 7. 2011 Zobrazit více

Okresní přebor muži


Okresní přebor muži

 

1. kolo 07.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0101

Rajnochovice

Morkovice B

07.08. 16:30

NE

 

 

A1A0102

Mrlínek

Němčice

07.08. 16:30

NE

 

 

A1A0103

Skaštice

Rataje

07.08. 16:30

NE

 

 

A1A0104

Kyselovice

Prusinovice

07.08. 16:30

NE

 

 

A1A0105

Rusava

Slavkov p. H.

06.08. 16:30

SO

 

 

A1A0106

Žeranovice

Střílky

07.08. 16:30

NE

 

 

A1A0107

SFK Holešov B

Roštění

07.08. 10:15

NE

Všetuly

 

 

 

2. kolo 14.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0201

Morkovice B

Roštění

14.08. 16:30

NE

 

 

A1A0202

Střílky

SFK Holešov B

14.08. 16:30

NE

 

 

A1A0203

Slavkov p. H.

Žeranovice

14.08. 16:30

NE

 

 

A1A0204

Prusinovice

Rusava

14.08. 16:30

NE

 

 

A1A0205

Rataje

Kyselovice

13.08. 16:30

SO

 

 

A1A0206

Němčice

Skaštice

14.08. 16:30

NE

 

 

A1A0207

Rajnochovice

Mrlínek

14.08. 16:30

NE

 

 

 

 

3. kolo 21.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0301

Mrlínek

Morkovice B

21.08. 16:30

NE

 

 

A1A0302

Skaštice

Rajnochovice

21.08. 16:30

NE

 

 

A1A0303

Kyselovice

Němčice

21.08. 16:30

NE

 

 

A1A0304

Rusava

Rataje

20.08. 16:30

SO

 

 

A1A0305

Žeranovice

Prusinovice

21.08. 16:30

NE

 

 

A1A0306

SFK Holešov B

Slavkov p. H.

21.08. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A0307

Roštění

Střílky

21.08. 16:30

NE

 

 

 

 

4. kolo 28.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0401

Morkovice B

Střílky

28.08. 16:30

NE

 

 

A1A0402

Slavkov p. H.

Roštění

28.08. 16:30

NE

 

 

A1A0403

Prusinovice

SFK Holešov B

28.08. 16:30

NE

 

 

A1A0404

Rataje

Žeranovice

27.08. 16:30

SO

 

 

A1A0405

Němčice

Rusava

28.08. 16:30

NE

 

 

A1A0406

Rajnochovice

Kyselovice

28.08. 16:30

NE

 

 

A1A0407

Mrlínek

Skaštice

28.08. 16:30

NE

 

 

 

 

5. kolo 04.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0501

Skaštice

Morkovice B

04.09. 16:30

NE

 

 

A1A0502

Kyselovice

Mrlínek

04.09. 16:30

NE

 

 

A1A0503

Rusava

Rajnochovice

03.09. 16:30

SO

 

 

A1A0504

Žeranovice

Němčice

04.09. 16:30

NE

 

 

A1A0505

SFK Holešov B

Rataje

04.09. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A0506

Roštění

Prusinovice

04.09. 16:30

NE

 

 

A1A0507

Střílky

Slavkov p. H.

04.09. 16:30

NE

 

 

 

 

6. kolo 11.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0601

Morkovice B

Slavkov p. H.

11.09. 16:00

NE

 

 

A1A0602

Prusinovice

Střílky

11.09. 16:00

NE

 

 

A1A0603

Rataje

Roštění

10.09. 16:00

SO

 

 

A1A0604

Němčice

SFK Holešov B

11.09. 16:00

NE

 

 

A1A0605

Rajnochovice

Žeranovice

11.09. 16:00

NE

 

 

A1A0606

Mrlínek

Rusava

11.09. 16:00

NE

 

 

A1A0607

Skaštice

Kyselovice

11.09. 16:00

NE

 

 

 

 

7. kolo 18.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0701

Kyselovice

Morkovice B

18.09. 16:00

NE

 

 

A1A0702

Rusava

Skaštice

17.09. 16:00

SO

 

 

A1A0703

Žeranovice

Mrlínek

18.09. 16:00

NE

 

 

A1A0704

SFK Holešov B

Rajnochovice

18.09. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A0705

Roštění

Němčice

18.09. 16:00

NE

 

 

A1A0706

Střílky

Rataje

18.09. 16:00

NE

 

 

A1A0707

Slavkov p. H.

Prusinovice

18.09. 16:00

NE

 

 

 

 

8. kolo 25.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0801

Morkovice B

Prusinovice

25.09. 15:30

NE

 

 

A1A0802

Rataje

Slavkov p. H.

24.09. 15:30

SO

 

 

A1A0803

Němčice

Střílky

25.09. 15:30

NE

 

 

A1A0804

Rajnochovice

Roštění

25.09. 15:30

NE

 

 

A1A0805

Mrlínek

SFK Holešov B

25.09. 15:30

NE

 

 

A1A0806

Skaštice

Žeranovice

25.09. 15:30

NE

 

 

A1A0807

Kyselovice

Rusava

25.09. 15:30

NE

 

 

 

 

9. kolo 02.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A0901

Rusava

Morkovice B

01.10. 15:30

SO

 

 

A1A0902

Žeranovice

Kyselovice

02.10. 15:30

NE

 

 

A1A0903

SFK Holešov B

Skaštice

02.10. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A0904

Roštění

Mrlínek

02.10. 15:30

NE

 

 

A1A0905

Střílky

Rajnochovice

02.10. 15:30

NE

 

 

A1A0906

Slavkov p. H.

Němčice

02.10. 15:30

NE

 

 

A1A0907

Prusinovice

Rataje

02.10. 15:30

NE

 

 

 

 

10. kolo 09.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1001

Morkovice B

Rataje

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1002

Němčice

Prusinovice

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1003

Rajnochovice

Slavkov p. H.

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1004

Mrlínek

Střílky

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1005

Skaštice

Roštění

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1006

Kyselovice

SFK Holešov B

09.10. 15:00

NE

 

 

A1A1007

Rusava

Žeranovice

08.10. 15:00

SO

 

 

 

 

11. kolo 16.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1101

Žeranovice

Morkovice B

16.10. 14:30

NE

 

 

A1A1102

SFK Holešov B

Rusava

16.10. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A1103

Roštění

Kyselovice

16.10. 14:30

NE

 

 

A1A1104

Střílky

Skaštice

16.10. 14:30

NE

 

 

A1A1105

Slavkov p. H.

Mrlínek

16.10. 14:30

NE

 

 

A1A1106

Prusinovice

Rajnochovice

16.10. 14:30

NE

 

 

A1A1107

Rataje

Němčice

15.10. 14:30

SO

 

 

 

 

12. kolo 23.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1201

Morkovice B

Němčice

23.10. 14:00

NE

 

 

A1A1202

Rajnochovice

Rataje

23.10. 14:00

NE

 

 

A1A1203

Mrlínek

Prusinovice

23.10. 14:00

NE

 

 

A1A1204

Skaštice

Slavkov p. H.

23.10. 14:00

NE

 

 

A1A1205

Kyselovice

Střílky

23.10. 14:00

NE

 

 

A1A1206

Rusava

Roštění

22.10. 14:00

SO

 

 

A1A1207

Žeranovice

SFK Holešov B

23.10. 14:00

NE

 

 

 

 

13. kolo 30.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1301

SFK Holešov B

Morkovice B

30.10. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A1302

Roštění

Žeranovice

30.10. 13:30

NE

 

 

A1A1303

Střílky

Rusava

30.10. 13:30

NE

 

 

A1A1304

Slavkov p. H.

Kyselovice

30.10. 13:30

NE

 

 

A1A1305

Prusinovice

Skaštice

30.10. 13:30

NE

 

 

A1A1306

Rataje

Mrlínek

29.10. 13:30

SO

 

 

A1A1307

Němčice

Rajnochovice

30.10. 13:30

NE

 

 

 

 

14. kolo 25.03.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1401

Morkovice B

Rajnochovice

25.03. 15:00

NE

 

 

A1A1402

Němčice

Mrlínek

25.03. 15:00

NE

 

 

A1A1403

Rataje

Skaštice

24.03. 15:00

SO

 

 

A1A1404

Prusinovice

Kyselovice

25.03. 15:00

NE

 

 

A1A1405

Slavkov p. H.

Rusava

25.03. 15:00

NE

 

 

A1A1406

Střílky

Žeranovice

25.03. 15:00

NE

 

 

A1A1407

Roštění

SFK Holešov B

25.03. 15:00

NE

 

 

 

 

15. kolo 01.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1501

Roštění

Morkovice B

01.04. 15:30

NE

 

 

A1A1502

SFK Holešov B

Střílky

01.04. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A1503

Žeranovice

Slavkov p. H.

01.04. 15:30

NE

 

 

A1A1504

Rusava

Prusinovice

31.03. 15:30

SO

 

 

A1A1505

Kyselovice

Rataje

01.04. 15:30

NE

 

 

A1A1506

Skaštice

Němčice

01.04. 15:30

NE

 

 

A1A1507

Mrlínek

Rajnochovice

01.04. 15:30

NE

 

 

 

 

16. kolo 08.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1601

Morkovice B

Mrlínek

08.04. 15:30

NE

 

 

A1A1602

Rajnochovice

Skaštice

08.04. 15:30

NE

 

 

A1A1603

Němčice

Kyselovice

08.04. 15:30

NE

 

 

A1A1604

Rataje

Rusava

07.04. 15:30

SO

 

 

A1A1605

Prusinovice

Žeranovice

08.04. 15:30

NE

 

 

A1A1606

Slavkov p. H.

SFK Holešov B

08.04. 15:30

NE

 

 

A1A1607

Střílky

Roštění

08.04. 15:30

NE

 

 

 

 

17. kolo 15.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1701

Střílky

Morkovice B

15.04. 15:30

NE

 

 

A1A1702

Roštění

Slavkov p. H.

15.04. 15:30

NE

 

 

A1A1703

SFK Holešov B

Prusinovice

15.04. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A1704

Žeranovice

Rataje

15.04. 15:30

NE

 

 

A1A1705

Rusava

Němčice

14.04. 15:30

SO

 

 

A1A1706

Kyselovice

Rajnochovice

15.04. 15:30

NE

 

 

A1A1707

Skaštice

Mrlínek

15.04. 15:30

NE

 

 

 

 

18. kolo 22.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1801

Morkovice B

Skaštice

22.04. 16:00

NE

 

 

A1A1802

Mrlínek

Kyselovice

22.04. 16:00

NE

 

 

A1A1803

Rajnochovice

Rusava

22.04. 16:00

NE

 

 

A1A1804

Němčice

Žeranovice

22.04. 16:00

NE

 

 

A1A1805

Rataje

SFK Holešov B

21.04. 16:00

SO

 

 

A1A1806

Prusinovice

Roštění

22.04. 16:00

NE

 

 

A1A1807

Slavkov p. H.

Střílky

22.04. 16:00

NE

 

 

 

 

19. kolo 29.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A1901

Slavkov p. H.

Morkovice B

29.04. 16:00

NE

 

 

A1A1902

Střílky

Prusinovice

29.04. 16:00

NE

 

 

A1A1903

Roštění

Rataje

29.04. 16:00

NE

 

 

A1A1904

SFK Holešov B

Němčice

29.04. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A1905

Žeranovice

Rajnochovice

29.04. 16:00

NE

 

 

A1A1906

Rusava

Mrlínek

28.04. 16:00

SO

 

 

A1A1907

Kyselovice

Skaštice

29.04. 16:00

NE

 

 

 

 

20. kolo 06.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2001

Morkovice B

Kyselovice

06.05. 16:30

NE

 

 

A1A2002

Skaštice

Rusava

06.05. 16:30

NE

 

 

A1A2003

Mrlínek

Žeranovice

06.05. 16:30

NE

 

 

A1A2004

Rajnochovice

SFK Holešov B

06.05. 16:30

NE

 

 

A1A2005

Němčice

Roštění

06.05. 16:30

NE

 

 

A1A2006

Rataje

Střílky

05.05. 16:30

SO

 

 

A1A2007

Prusinovice

Slavkov p. H.

06.05. 16:30

NE

 

 

 

 

21. kolo 13.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2101

Prusinovice

Morkovice B

13.05. 16:30

NE

 

 

A1A2102

Slavkov p. H.

Rataje

13.05. 16:30

NE

 

 

A1A2103

Střílky

Němčice

13.05. 16:30

NE

 

 

A1A2104

Roštění

Rajnochovice

13.05. 16:30

NE

 

 

A1A2105

SFK Holešov B

Mrlínek

13.05. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A2106

Žeranovice

Skaštice

13.05. 16:30

NE

 

 

A1A2107

Rusava

Kyselovice

12.05. 16:30

SO

 

 

 

 

22. kolo 20.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2201

Morkovice B

Rusava

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2202

Kyselovice

Žeranovice

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2203

Skaštice

SFK Holešov B

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2204

Mrlínek

Roštění

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2205

Rajnochovice

Střílky

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2206

Němčice

Slavkov p. H.

20.05. 16:30

NE

 

 

A1A2207

Rataje

Prusinovice

19.05. 16:30

SO

 

 

 

 

23. kolo 27.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2301

Rataje

Morkovice B

26.05. 16:30

SO

 

 

A1A2302

Prusinovice

Němčice

27.05. 16:30

NE

 

 

A1A2303

Slavkov p. H.

Rajnochovice

27.05. 16:30

NE

 

 

A1A2304

Střílky

Mrlínek

27.05. 16:30

NE

 

 

A1A2305

Roštění

Skaštice

27.05. 16:30

NE

 

 

A1A2306

SFK Holešov B

Kyselovice

27.05. 10:15

NE

Všetuly

 

A1A2307

Žeranovice

Rusava

27.05. 16:30

NE

 

 

 

 

24. kolo 03.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2401

Morkovice B

Žeranovice

03.06. 16:30

NE

 

 

A1A2402

Rusava

SFK Holešov B

02.06. 16:30

SO

 

 

A1A2403

Kyselovice

Roštění

03.06. 16:30

NE

 

 

A1A2404

Skaštice

Střílky

03.06. 16:30

NE

 

 

A1A2405

Mrlínek

Slavkov p. H.

03.06. 16:30

NE

 

 

A1A2406

Rajnochovice

Prusinovice

03.06. 16:30

NE

 

 

A1A2407

Němčice

Rataje

03.06. 16:30

NE

 

 

 

 

25. kolo 10.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2501

Němčice

Morkovice B

10.06. 16:30

NE

 

 

A1A2502

Rataje

Rajnochovice

09.06. 16:30

SO

 

 

A1A2503

Prusinovice

Mrlínek

10.06. 16:30

NE

 

 

A1A2504

Slavkov p. H.

Skaštice

10.06. 16:30

NE

 

 

A1A2505

Střílky

Kyselovice

10.06. 16:30

NE

 

 

A1A2506

Roštění

Rusava

10.06. 16:30

NE

 

 

A1A2507

SFK Holešov B

Žeranovice

10.06. 10:15

NE

Všetuly

 

 

 

26. kolo 17.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A1A2601

Morkovice B

SFK Holešov B

17.06. 16:30

NE

 

 

A1A2602

Žeranovice

Roštění

17.06. 16:30

NE

 

 

A1A2603

Rusava

Střílky

16.06. 16:30

SO

 

 

A1A2604

Kyselovice

Slavkov p. H.

17.06. 16:30

NE

 

 

A1A2605

Skaštice

Prusinovice

17.06. 16:30

NE

 

 

A1A2606

Mrlínek

Rataje

17.06. 16:30

NE

 

 

A1A2607

Rajnochovice

Němčice

17.06. 16:30

NE

 

 

 


24. 7. 2011 Zobrazit méně

Dorost



6. 1. 2010 Zobrazit více

Stránka