Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Evidence hřbitovů

hrbitov

GEOMorava

geomorava

Navigace

Obsah

Stránka

Dorost



24. 7. 2011 Zobrazit více

III.třída muži


III.třída muži

 

III.třída muži sk.B

17. kolo 20.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1701 Roštín Střílky 20.03. 15:00 NE  
 
A2B1702 Litenčice Bezměrov 20.03. 15:00 NE  
 
A2B1703 Troubky Zlobice 20.03. 15:00 NE  
 
A2B1704 Lubná B Počenice 19.03. 15:00 SO  
 
 
A2B1706 Rataje B Skaštice B 19.03. 15:00 SO  
 
A2B1707 Dřínov Lutopecny 20.03. 15:00 NE  
 
A2B1708 Kyselovice B Šelešovice 19.03. 15:00 SO  
 


 

18. kolo 27.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1801 Střílky Kyselovice B 27.03. 15:00 NE  
 
A2B1802 Šelešovice Dřínov 27.03. 15:00 NE  
 
A2B1803 Lutopecny Rataje B 27.03. 15:00 NE  
 
A2B1804 Skaštice B Bařice 27.03. 12:00 NE  
 
 
A2B1806 Počenice Troubky 27.03. 15:00 NE  
 
A2B1807 Zlobice Litenčice 27.03. 15:00 NE  
 
A2B1808 Bezměrov Roštín 27.03. 15:00 NE  
 


 

19. kolo 03.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B1901 Bezměrov Střílky 03.04. 15:30 NE  
 
A2B1902 Roštín Zlobice 03.04. 15:30 NE  
 
A2B1903 Litenčice Počenice 03.04. 15:30 NE  
 
 
A2B1905 Lubná B Skaštice B 02.04. 15:30 SO  
 
A2B1906 Bařice Lutopecny 03.04. 15:30 NE  
 
A2B1907 Rataje B Šelešovice 02.04. 15:30 SO  
 
A2B1908 Dřínov Kyselovice B 03.04. 15:30 NE  
 


 

20. kolo 10.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2001 Střílky Dřínov 10.04. 15:30 NE  
 
A2B2002 Kyselovice B Rataje B 09.04. 15:30 SO  
 
A2B2003 Šelešovice Bařice 10.04. 15:00 NE  
 
A2B2004 Lutopecny Lubná B 10.04. 15:30 NE  
 
A2B2005 Skaštice B Troubky 10.04. 12:30 NE  
 
 
A2B2007 Počenice Roštín 10.04. 15:30 NE  
 
A2B2008 Zlobice Bezměrov 10.04. 15:30 NE  
 


 

21. kolo 17.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2101 Zlobice Střílky 17.04. 16:00 NE  
 
A2B2102 Bezměrov Počenice 17.04. 16:00 NE  
 
 
A2B2104 Litenčice Skaštice B 17.04. 16:00 NE  
 
A2B2105 Troubky Lutopecny 17.04. 16:00 NE  
 
A2B2106 Lubná B Šelešovice 16.04. 16:00 SO  
 
A2B2107 Bařice Kyselovice B 17.04. 16:00 NE  
 
A2B2108 Rataje B Dřínov 16.04. 16:00 SO  
 


 

22. kolo 24.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2201 Střílky Rataje B 24.04. 16:00 NE  
 
A2B2202 Dřínov Bařice 24.04. 16:00 NE  
 
A2B2203 Kyselovice B Lubná B 23.04. 16:00 SO  
 
A2B2204 Šelešovice Troubky 24.04. 15:00 NE  
 
A2B2205 Lutopecny Litenčice 24.04. 16:00 NE  
 
A2B2206 Skaštice B Roštín 24.04. 13:00 NE  
 
 
A2B2208 Počenice Zlobice 24.04. 16:00 NE  
 


 

23. kolo 01.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2301 Počenice Střílky 01.05. 16:30 NE  
 
 
A2B2303 Bezměrov Skaštice B 01.05. 16:30 NE  
 
A2B2304 Roštín Lutopecny 01.05. 16:30 NE  
 
A2B2305 Litenčice Šelešovice 01.05. 16:30 NE  
 
A2B2306 Troubky Kyselovice B 01.05. 16:30 NE  
 
A2B2307 Lubná B Dřínov 30.04. 16:30 SO  
 
A2B2308 Bařice Rataje B 01.05. 16:30 NE  
 


 

24. kolo 08.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2401 Střílky Bařice 08.05. 16:30 NE  
 
A2B2402 Rataje B Lubná B 07.05. 16:30 SO  
 
A2B2403 Dřínov Troubky 08.05. 16:30 NE  
 
A2B2404 Kyselovice B Litenčice 07.05. 16:30 SO  
 
A2B2405 Šelešovice Roštín 08.05. 15:00 NE  
 
A2B2406 Lutopecny Bezměrov 08.05. 16:30 NE  
 
A2B2407 Skaštice B Zlobice 08.05. 13:30 NE  
 
 


 

25. kolo 15.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
A2B2502 Počenice Skaštice B 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2503 Zlobice Lutopecny 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2504 Bezměrov Šelešovice 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2505 Roštín Kyselovice B 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2506 Litenčice Dřínov 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2507 Troubky Rataje B 15.05. 16:30 NE  
 
A2B2508 Lubná B Bařice 14.05. 16:30 SO  
 


 

26. kolo 22.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2601 Střílky Lubná B 22.05. 16:30 NE  
 
A2B2602 Bařice Troubky 22.05. 16:30 NE  
 
A2B2603 Rataje B Litenčice 21.05. 16:30 SO  
 
A2B2604 Dřínov Roštín 22.05. 16:30 NE  
 
A2B2605 Kyselovice B Bezměrov 21.05. 16:30 SO  
 
A2B2606 Šelešovice Zlobice 22.05. 15:00 NE  
 
A2B2607 Lutopecny Počenice 22.05. 16:30 NE  
 
 


 

27. kolo 29.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2701 Skaštice B Střílky 29.05. 13:30 NE  
 
 
A2B2703 Počenice Šelešovice 29.05. 16:30 NE  
 
A2B2704 Zlobice Kyselovice B 29.05. 16:30 NE  
 
A2B2705 Bezměrov Dřínov 29.05. 16:30 NE  
 
A2B2706 Roštín Rataje B 29.05. 16:30 NE  
 
A2B2707 Litenčice Bařice 29.05. 16:30 NE  
 
A2B2708 Troubky Lubná B 29.05. 16:30 NE  
 


 

28. kolo 05.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2801 Střílky Troubky 05.06. 16:30 NE  
 
A2B2802 Lubná B Litenčice 04.06. 16:30 SO  
 
A2B2803 Bařice Roštín 05.06. 16:30 NE  
 
A2B2804 Rataje B Bezměrov 04.06. 16:30 SO  
 
A2B2805 Dřínov Zlobice 05.06. 16:30 NE  
 
A2B2806 Kyselovice B Počenice 04.06. 16:30 SO  
 
 
A2B2808 Lutopecny Skaštice B 05.06. 16:30 NE  
 


 

29. kolo 12.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B2901 Lutopecny Střílky 12.06. 16:30 NE  
 
A2B2902 Skaštice B Šelešovice 12.06. 13:30 NE  
 
 
A2B2904 Počenice Dřínov 12.06. 16:30 NE  
 
A2B2905 Zlobice Rataje B 12.06. 16:30 NE  
 
A2B2906 Bezměrov Bařice 12.06. 16:30 NE  
 
A2B2907 Roštín Lubná B 12.06. 16:30 NE  
 
A2B2908 Litenčice Troubky 12.06. 16:30 NE  
 


 

30. kolo 19.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2B3001 Střílky Litenčice 19.06. 16:30 NE  
 
A2B3002 Troubky Roštín 19.06. 16:30 NE  
 
A2B3003 Lubná B Bezměrov 18.06. 16:30 SO  
 
A2B3004 Bařice Zlobice 19.06. 16:30 NE  
 
A2B3005 Rataje B Počenice 18.06. 16:30 SO  
 
 
A2B3007 Kyselovice B Skaštice B 18.06. 16:30 SO  
 
A2B3008 Šelešovice Lutopecny 19.06. 15:00 NE  

 


6. 1. 2010 Zobrazit méně

Dorost



6. 1. 2010 Zobrazit více

Stránka