Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Evidence hřbitovů

hrbitov

Navigace

Obsah

Stránka

Los okresní přebor


A1A - Okresní přebor - muži

 

1. kolo 10.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Loukov Zdounky 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0102 Zborovice Rataje 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0103 Mrlínek Lubná 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0104 Němčice Střílky 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0105 Skaštice B Holešov B 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0106 Kyselovice Záříčí 10.08. 16:30 NE  
 
A1A0107 Rusava Slavkov p. H. 10.08. 16:30 NE  
 



 

 

 

2. kolo 17.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Zdounky Slavkov p. H. 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0202 Záříčí Rusava 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0203 Holešov B Kyselovice 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0204 Střílky Skaštice B 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0205 Lubná Němčice 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0206 Rataje Mrlínek 17.08. 16:30 NE  
 
A1A0207 Loukov Zborovice 17.08. 16:30 NE  
 



 

 

 

3. kolo 24.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Zborovice Zdounky 23.08. 16:30 SO  
 
A1A0302 Mrlínek Loukov 24.08. 16:30 NE  
 
A1A0303 Němčice Rataje 24.08. 16:30 NE  
 
A1A0304 Skaštice B Lubná 24.08. 16:30 NE  
 
A1A0305 Kyselovice Střílky 24.08. 16:30 NE  
 
A1A0306 Rusava Holešov B 24.08. 16:30 NE  
 
A1A0307 Slavkov p. H. Záříčí 24.08. 16:30 NE  
 



 

 

 

4. kolo 31.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Zdounky Záříčí 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0402 Holešov B Slavkov p. H. 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0403 Střílky Rusava 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0404 Lubná Kyselovice 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0405 Rataje Skaštice B 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0406 Loukov Němčice 31.08. 16:30 NE  
 
A1A0407 Zborovice Mrlínek 30.08. 16:30 SO  
 



 

 

 

5. kolo 07.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Mrlínek Zdounky 07.09. 16:00 NE  
 
A1A0502 Němčice Zborovice 07.09. 16:00 NE  
 
A1A0503 Skaštice B Loukov 07.09. 16:00 NE  
 
A1A0504 Kyselovice Rataje 07.09. 16:00 NE  
 
A1A0505 Rusava Lubná 07.09. 16:00 NE  
 
A1A0506 Slavkov p. H. Střílky 06.09. 16:00 SO  
 
A1A0507 Záříčí Holešov B 07.09. 16:00 NE  
 



 

 

 

6. kolo 14.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Zdounky Holešov B 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0602 Střílky Záříčí 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0603 Lubná Slavkov p. H. 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0604 Rataje Rusava 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0605 Loukov Kyselovice 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0606 Zborovice Skaštice B 13.09. 16:00 SO  
 
A1A0607 Mrlínek Němčice 14.09. 16:00 NE  
 



 

 

 

7. kolo 21.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Němčice Zdounky 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0702 Skaštice B Mrlínek 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0703 Kyselovice Zborovice 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0704 Rusava Loukov 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0705 Slavkov p. H. Rataje 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0706 Záříčí Lubná 21.09. 15:30 NE  
 
A1A0707 Holešov B Střílky 21.09. 15:30 NE  
 



 

 

 

8. kolo 28.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Zdounky Střílky 28.09. 15:30 NE  
 
A1A0802 Lubná Holešov B 27.09. 15:30 SO  
 
A1A0803 Rataje Záříčí 28.09. 15:30 NE  
 
A1A0804 Loukov Slavkov p. H. 28.09. 15:30 NE  
 
A1A0805 Zborovice Rusava 27.09. 15:30 SO  
 
A1A0806 Mrlínek Kyselovice 28.09. 15:30 NE  
 
A1A0807 Němčice Skaštice B 28.09. 15:30 NE  
 



 

 

 

9. kolo 05.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Skaštice B Zdounky 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0902 Kyselovice Němčice 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0903 Rusava Mrlínek 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0904 Slavkov p. H. Zborovice 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0905 Záříčí Loukov 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0906 Holešov B Rataje 05.10. 15:00 NE  
 
A1A0907 Střílky Lubná 05.10. 15:00 NE  
 



 

 

 

10. kolo 12.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Zdounky Lubná 12.10. 14:30 NE  
 
A1A1002 Rataje Střílky 12.10. 14:30 NE  
 
A1A1003 Loukov Holešov B 12.10. 14:30 NE  
 
A1A1004 Zborovice Záříčí 12.10. 14:30 NE  
 
A1A1005 Mrlínek Slavkov p. H. 12.10. 14:30 NE  
 
A1A1006 Němčice Rusava 11.10. 14:30 SO  
 
A1A1007 Skaštice B Kyselovice 12.10. 14:30 NE  
 



 

 

 

11. kolo 19.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Kyselovice Zdounky 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1102 Rusava Skaštice B 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1103 Slavkov p. H. Němčice 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1104 Záříčí Mrlínek 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1105 Holešov B Zborovice 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1106 Střílky Loukov 19.10. 14:00 NE  
 
A1A1107 Lubná Rataje 19.10. 14:00 NE  
 



 

 

 

12. kolo 26.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Zdounky Rataje 26.10. 14:00 NE  
 
A1A1202 Loukov Lubná 25.10. 14:00 SO  
 
A1A1203 Zborovice Střílky 25.10. 14:00 SO  
 
A1A1204 Mrlínek Holešov B 26.10. 14:00 NE  
 
A1A1205 Němčice Záříčí 26.10. 14:00 NE  
 
A1A1206 Skaštice B Slavkov p. H. 26.10. 14:00 NE  
 
A1A1207 Kyselovice Rusava 26.10. 14:00 NE  
 



 

 

 

13. kolo 02.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Rusava Zdounky 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1302 Slavkov p. H. Kyselovice 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1303 Záříčí Skaštice B 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1304 Holešov B Němčice 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1305 Střílky Mrlínek 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1306 Lubná Zborovice 02.11. 13:30 NE  
 
A1A1307 Rataje Loukov 02.11. 13:30 NE  
 

 


24. 8. 2014 Zobrazit méně

Stránka