Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Evidence hřbitovů

hrbitov

Navigace

Obsah

Stránka

Los soutěže muži


Los soutěže muži

 

III.třída sk.B  – muži

 

1. kolo 12.08.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0101

Kvasice B

Zborovice B

11.08. 16:30

SO

 

 

A2B0102

Počenice

Šelešovice

12.08. 16:30

NE

 

 

A2B0103

Bezměrov

Kyselovice B

12.08. 16:30

NE

 

 

A2B0104

Rataje

Těšnovice B

12.08. 16:30

NE

 

 

A2B0105

Zlobice

Lubná B

12.08. 16:30

NE

 

 

A2B0106

Skaštice B

Kroměříž B

09.08. 17:30

ČT

 

 

A2B0107

Litenčice

Dřínov

12.08. 16:30

NE

 

 

A2B0108

Bařice

Záříčí B

12.08. 16:30

NE

 

 

 

 

2. kolo 19.08.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0201

Zborovice B

Záříčí B

18.08. 16:30

SO

Troubky

 

A2B0202

Dřínov

Bařice

19.08. 16:30

NE

 

 

A2B0203

Kroměříž B

Litenčice

18.08. 10:15

SO

 

 

A2B0204

Lubná B

Skaštice B

18.08. 16:30

SO

 

 

A2B0205

Těšnovice B

Zlobice

18.08. 16:30

SO

 

 

A2B0206

Kyselovice B

Rataje

18.08. 16:30

SO

 

 

A2B0207

Šelešovice

Bezměrov

19.08. 16:30

NE

 

 

A2B0208

Kvasice B

Počenice

18.08. 16:30

SO

 

 

 

 

3. kolo 26.08.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0301

Počenice

Zborovice B

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0302

Bezměrov

Kvasice B

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0303

Rataje

Šelešovice

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0304

Zlobice

Kyselovice B

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0305

Skaštice B

Těšnovice B

25.08. 16:30

SO

 

 

A2B0306

Litenčice

Lubná B

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0307

Bařice

Kroměříž B

26.08. 16:30

NE

 

 

A2B0308

Záříčí B

Dřínov

26.08. 16:30

NE

 

 

 

 

4. kolo 02.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0401

Zborovice B

Dřínov

01.09. 16:30

SO

Troubky

 

A2B0402

Kroměříž B

Záříčí B

02.09. 10:15

NE

 

 

A2B0403

Lubná B

Bařice

01.09. 16:30

SO

 

 

A2B0404

Těšnovice B

Litenčice

01.09. 16:30

SO

 

 

A2B0405

Kyselovice B

Skaštice B

01.09. 16:30

SO

 

 

A2B0406

Šelešovice

Zlobice

02.09. 16:30

NE

 

 

A2B0407

Kvasice B

Rataje

01.09. 16:30

SO

 

 

A2B0408

Počenice

Bezměrov

02.09. 16:30

NE

 

 

 

 

5. kolo 09.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0501

Bezměrov

Zborovice B

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0502

Rataje

Počenice

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0503

Zlobice

Kvasice B

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0504

Skaštice B

Šelešovice

08.09. 16:00

SO

 

 

A2B0505

Litenčice

Kyselovice B

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0506

Bařice

Těšnovice B

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0507

Záříčí B

Lubná B

09.09. 16:00

NE

 

 

A2B0508

Dřínov

Kroměříž B

09.09. 16:00

NE

 

 

 

 

6. kolo 16.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0601

Zborovice B

Kroměříž B

15.09. 16:00

SO

Troubky

 

A2B0602

Lubná B

Dřínov

15.09. 16:00

SO

 

 

A2B0603

Těšnovice B

Záříčí B

15.09. 16:00

SO

 

 

A2B0604

Kyselovice B

Bařice

15.09. 16:00

SO

 

 

A2B0605

Šelešovice

Litenčice

16.09. 16:00

NE

 

 

A2B0606

Kvasice B

Skaštice B

15.09. 16:00

SO

 

 

A2B0607

Počenice

Zlobice

16.09. 16:00

NE

 

 

A2B0608

Bezměrov

Rataje

16.09. 16:00

NE

 

 

 

 

7. kolo 23.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0701

Rataje

Zborovice B

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0702

Zlobice

Bezměrov

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0703

Skaštice B

Počenice

22.09. 15:30

SO

 

 

A2B0704

Litenčice

Kvasice B

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0705

Bařice

Šelešovice

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0706

Záříčí B

Kyselovice B

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0707

Dřínov

Těšnovice B

23.09. 15:30

NE

 

 

A2B0708

Kroměříž B

Lubná B

23.09. 10:15

NE

 

 

 

 

15. kolo 28.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1501

Bařice

Zborovice B

28.09. 15:30

 

 

A2B1502

Záříčí B

Litenčice

28.09. 15:30

 

 

A2B1503

Dřínov

Skaštice B

28.09. 15:30

 

 

A2B1504

Kroměříž B

Zlobice

28.09. 14:45

 

 

A2B1505

Lubná B

Rataje

28.09. 15:30

 

 

A2B1506

Těšnovice B

Bezměrov

28.09. 15:30

 

 

A2B1507

Kyselovice B

Počenice

28.09. 15:30

 

 

A2B1508

Šelešovice

Kvasice B

28.09. 15:30

 

 

 

 

8. kolo 30.09.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0801

Zborovice B

Lubná B

30.09. 15:30

NE

Troubky

 

A2B0802

Těšnovice B

Kroměříž B

30.09. 12:15

NE

 

 

A2B0803

Kyselovice B

Dřínov

29.09. 15:30

SO

 

 

A2B0804

Šelešovice

Záříčí B

30.09. 15:30

NE

 

 

A2B0805

Kvasice B

Bařice

29.09. 15:30

SO

 

 

A2B0806

Počenice

Litenčice

30.09. 15:30

NE

 

 

A2B0807

Bezměrov

Skaštice B

30.09. 15:30

NE

 

 

A2B0808

Rataje

Zlobice

30.09. 15:30

NE

 

 

 

 

9. kolo 07.10.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0901

Zlobice

Zborovice B

07.10. 15:00

NE

 

 

A2B0902

Skaštice B

Rataje

06.10. 15:00

SO

 

 

A2B0903

Litenčice

Bezměrov

07.10. 15:00

NE

 

 

A2B0904

Bařice

Počenice

07.10. 15:00

NE

 

 

A2B0905

Záříčí B

Kvasice B

07.10. 15:00

NE

 

 

A2B0906

Dřínov

Šelešovice

07.10. 15:00

NE

 

 

A2B0907

Kroměříž B

Kyselovice B

07.10. 10:15

NE

 

 

A2B0908

Lubná B

Těšnovice B

06.10. 15:00

SO

 

 

 

 

10. kolo 14.10.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1001

Zborovice B

Těšnovice B

14.10. 14:30

NE

Troubky

 

A2B1002

Kyselovice B

Lubná B

13.10. 14:30

SO

 

 

A2B1003

Šelešovice

Kroměříž B

14.10. 14:30

NE

 

 

A2B1004

Kvasice B

Dřínov

13.10. 14:30

SO

 

 

A2B1005

Počenice

Záříčí B

14.10. 14:30

NE

 

 

A2B1006

Bezměrov

Bařice

14.10. 14:30

NE

 

 

A2B1007

Rataje

Litenčice

14.10. 14:30

NE

 

 

A2B1008

Zlobice

Skaštice B

14.10. 14:30

NE

 

 

 

 

11. kolo 21.10.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1101

Skaštice B

Zborovice B

20.10. 14:00

SO

 

 

A2B1102

Litenčice

Zlobice

21.10. 14:00

NE

 

 

A2B1103

Bařice

Rataje

21.10. 14:00

NE

 

 

A2B1104

Záříčí B

Bezměrov

21.10. 14:00

NE

 

 

A2B1105

Dřínov

Počenice

21.10. 14:00

NE

 

 

A2B1106

Kroměříž B

Kvasice B

21.10. 10:15

NE

 

 

A2B1107

Lubná B

Šelešovice

20.10. 14:00

SO

 

 

A2B1108

Těšnovice B

Kyselovice B

20.10. 14:00

SO

 

 

 

 

12. kolo 28.10.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1201

Zborovice B

Kyselovice B

27.10. 14:00

SO

Troubky

 

A2B1202

Šelešovice

Těšnovice B

28.10. 14:00

NE

 

 

A2B1203

Kvasice B

Lubná B

27.10. 14:00

SO

 

 

A2B1204

Počenice

Kroměříž B

28.10. 14:00

NE

 

 

A2B1205

Bezměrov

Dřínov

28.10. 14:00

NE

 

 

A2B1206

Rataje

Záříčí B

28.10. 14:00

NE

 

 

A2B1207

Zlobice

Bařice

28.10. 14:00

NE

 

 

A2B1208

Skaštice B

Litenčice

27.10. 14:00

SO

 

 

 

 

13. kolo 04.11.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1301

Litenčice

Zborovice B

04.11. 13:30

NE

 

 

A2B1302

Bařice

Skaštice B

04.11. 13:30

NE

 

 

A2B1303

Záříčí B

Zlobice

04.11. 13:30

NE

 

 

A2B1304

Dřínov

Rataje

04.11. 13:30

NE

 

 

A2B1305

Kroměříž B

Bezměrov

04.11. 10:15

NE

 

 

A2B1306

Lubná B

Počenice

03.11. 13:30

SO

 

 

A2B1307

Těšnovice B

Kvasice B

03.11. 13:30

SO

 

 

A2B1308

Kyselovice B

Šelešovice

03.11. 13:30

SO

 

 

 

 

14. kolo 11.11.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1401

Zborovice B

Šelešovice

11.11. 13:30

NE

Troubky

 

A2B1402

Kvasice B

Kyselovice B

10.11. 13:30

SO

 

 

A2B1403

Počenice

Těšnovice B

11.11. 13:30

NE

 

 

A2B1404

Bezměrov

Lubná B

11.11. 13:30

NE

 

 

A2B1405

Rataje

Kroměříž B

11.11. 13:30

NE

 

 

A2B1406

Zlobice

Dřínov

11.11. 13:30

NE

 

 

A2B1407

Skaštice B

Záříčí B

10.11. 13:30

SO

 

 

A2B1408

Litenčice

Bařice

11.11. 13:30

NE

 

 

 


11. 8. 2012 Zobrazit méně

Stránka