Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Evidence hřbitovů

hrbitov

GEOMorava

geomorava

Navigace

Obsah

Stránka

Dorost



24. 7. 2011 Zobrazit více

III.třída sk.B


III.třída sk.B

 

1. kolo 07.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0101

Bezměrov

Těšnovice B

07.08. 16:30

NE

 

 

A2B0102

Zlobice

Litenčice

07.08. 16:30

NE

 

 

A2B0103

Záhlinice

Kyselovice B

07.08. 16:30

NE

 

 

A2B0104

Zborovice B

Rataje B

. . 00:00

 

 

 

A2B0105

Počenice

Dřínov

07.08. 16:30

NE

 

 

A2B0106

Roštín

Kvasice B

07.08. 16:30

NE

 

 

A2B0107

Lubná B

Lutopecny

06.08. 16:30

SO

 

 

A2B0108

Bařice

Šelešovice

07.08. 16:30

NE

 

 

 

 

2. kolo 14.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0201

Těšnovice B

Šelešovice

13.08. 16:30

SO

 

 

A2B0202

Lutopecny

Bařice

14.08. 16:30

NE

 

 

A2B0203

Kvasice B

Lubná B

13.08. 16:30

SO

 

 

A2B0204

Dřínov

Roštín

14.08. 16:30

NE

 

 

A2B0205

Rataje B

Počenice

14.08. 16:30

NE

 

 

A2B0206

Kyselovice B

Zborovice B

13.08. 16:30

SO

 

 

A2B0207

Litenčice

Záhlinice

14.08. 16:30

NE

 

 

A2B0208

Bezměrov

Zlobice

14.08. 16:30

NE

 

 

 

 

3. kolo 21.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0301

Zlobice

Těšnovice B

21.08. 16:30

NE

 

 

A2B0302

Záhlinice

Bezměrov

21.08. 16:30

NE

 

 

A2B0303

Zborovice B

Litenčice

. . 00:00

 

 

 

A2B0304

Počenice

Kyselovice B

21.08. 16:30

NE

 

 

A2B0305

Roštín

Rataje B

21.08. 16:30

NE

 

 

A2B0306

Lubná B

Dřínov

20.08. 16:30

SO

 

 

A2B0307

Bařice

Kvasice B

21.08. 16:30

NE

 

 

A2B0308

Šelešovice

Lutopecny

21.08. 16:30

NE

 

 

 

 

4. kolo 28.08.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0401

Těšnovice B

Lutopecny

27.08. 16:30

SO

 

 

A2B0402

Kvasice B

Šelešovice

27.08. 16:30

SO

 

 

A2B0403

Dřínov

Bařice

28.08. 16:30

NE

 

 

A2B0404

Rataje B

Lubná B

28.08. 16:30

NE

 

 

A2B0405

Kyselovice B

Roštín

27.08. 16:30

SO

 

 

A2B0406

Litenčice

Počenice

28.08. 16:30

NE

 

 

A2B0407

Bezměrov

Zborovice B

28.08. 16:30

NE

 

 

A2B0408

Zlobice

Záhlinice

28.08. 16:30

NE

 

 

 

 

5. kolo 04.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0501

Záhlinice

Těšnovice B

04.09. 16:30

NE

 

 

A2B0502

Zborovice B

Zlobice

. . 00:00

 

 

 

A2B0503

Počenice

Bezměrov

04.09. 16:30

NE

 

 

A2B0504

Roštín

Litenčice

04.09. 16:30

NE

 

 

A2B0505

Lubná B

Kyselovice B

03.09. 16:30

SO

 

 

A2B0506

Bařice

Rataje B

04.09. 16:30

NE

 

 

A2B0507

Šelešovice

Dřínov

04.09. 16:30

NE

 

 

A2B0508

Lutopecny

Kvasice B

04.09. 16:30

NE

 

 

 

 

6. kolo 11.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0601

Těšnovice B

Kvasice B

10.09. 16:00

SO

 

 

A2B0602

Dřínov

Lutopecny

11.09. 16:00

NE

 

 

A2B0603

Rataje B

Šelešovice

11.09. 16:00

NE

 

 

A2B0604

Kyselovice B

Bařice

10.09. 16:00

SO

 

 

A2B0605

Litenčice

Lubná B

11.09. 16:00

NE

 

 

A2B0606

Bezměrov

Roštín

11.09. 16:00

NE

 

 

A2B0607

Zlobice

Počenice

11.09. 16:00

NE

 

 

A2B0608

Záhlinice

Zborovice B

11.09. 16:00

NE

 

 

 

 

7. kolo 18.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0701

Zborovice B

Těšnovice B

. . 00:00

 

 

 

A2B0702

Počenice

Záhlinice

18.09. 16:00

NE

 

 

A2B0703

Roštín

Zlobice

18.09. 16:00

NE

 

 

A2B0704

Lubná B

Bezměrov

17.09. 16:00

SO

 

 

A2B0705

Bařice

Litenčice

18.09. 16:00

NE

 

 

A2B0706

Šelešovice

Kyselovice B

18.09. 16:00

NE

 

 

A2B0707

Lutopecny

Rataje B

18.09. 16:00

NE

 

 

A2B0708

Kvasice B

Dřínov

17.09. 16:00

SO

 

 

 

 

8. kolo 25.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0801

Těšnovice B

Dřínov

24.09. 15:30

SO

 

 

A2B0802

Rataje B

Kvasice B

25.09. 15:30

NE

 

 

A2B0803

Kyselovice B

Lutopecny

24.09. 15:30

SO

 

 

A2B0804

Litenčice

Šelešovice

25.09. 15:30

NE

 

 

A2B0805

Bezměrov

Bařice

25.09. 15:30

NE

 

 

A2B0806

Zlobice

Lubná B

25.09. 15:30

NE

 

 

A2B0807

Záhlinice

Roštín

25.09. 15:30

NE

 

 

A2B0808

Zborovice B

Počenice

. . 00:00

 

 

 

 

 

14. kolo 28.09.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1401

Těšnovice B

Litenčice

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1402

Bezměrov

Kyselovice B

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1403

Zlobice

Rataje B

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1404

Záhlinice

Dřínov

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1405

Zborovice B

Kvasice B

. . 00:00

 

 

 

A2B1406

Počenice

Lutopecny

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1407

Roštín

Šelešovice

28.09. 15:30

ST

 

 

A2B1408

Lubná B

Bařice

28.09. 15:30

ST

 

 

 

 

9. kolo 02.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B0901

Počenice

Těšnovice B

02.10. 15:30

NE

 

 

A2B0902

Roštín

Zborovice B

02.10. 15:30

NE

 

 

A2B0903

Lubná B

Záhlinice

01.10. 15:30

SO

 

 

A2B0904

Bařice

Zlobice

02.10. 15:30

NE

 

 

A2B0905

Šelešovice

Bezměrov

02.10. 15:30

NE

 

 

A2B0906

Lutopecny

Litenčice

02.10. 15:30

NE

 

 

A2B0907

Kvasice B

Kyselovice B

01.10. 15:30

SO

 

 

A2B0908

Dřínov

Rataje B

02.10. 15:30

NE

 

 

 

 

10. kolo 09.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1001

Těšnovice B

Rataje B

08.10. 15:00

SO

 

 

A2B1002

Kyselovice B

Dřínov

08.10. 15:00

SO

 

 

A2B1003

Litenčice

Kvasice B

09.10. 15:00

NE

 

 

A2B1004

Bezměrov

Lutopecny

09.10. 15:00

NE

 

 

A2B1005

Zlobice

Šelešovice

09.10. 15:00

NE

 

 

A2B1006

Záhlinice

Bařice

09.10. 15:00

NE

 

 

A2B1007

Zborovice B

Lubná B

. . 00:00

 

 

 

A2B1008

Počenice

Roštín

09.10. 15:00

NE

 

 

 

 

11. kolo 16.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1101

Roštín

Těšnovice B

16.10. 14:30

NE

 

 

A2B1102

Lubná B

Počenice

15.10. 14:30

SO

 

 

A2B1103

Bařice

Zborovice B

16.10. 14:30

NE

 

 

A2B1104

Šelešovice

Záhlinice

16.10. 14:30

NE

 

 

A2B1105

Lutopecny

Zlobice

16.10. 14:30

NE

 

 

A2B1106

Kvasice B

Bezměrov

15.10. 14:30

SO

 

 

A2B1107

Dřínov

Litenčice

16.10. 14:30

NE

 

 

A2B1108

Rataje B

Kyselovice B

16.10. 14:30

NE

 

 

 

 

12. kolo 23.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1201

Těšnovice B

Kyselovice B

22.10. 14:00

SO

 

 

A2B1202

Litenčice

Rataje B

23.10. 14:00

NE

 

 

A2B1203

Bezměrov

Dřínov

23.10. 14:00

NE

 

 

A2B1204

Zlobice

Kvasice B

23.10. 14:00

NE

 

 

A2B1205

Záhlinice

Lutopecny

23.10. 14:00

NE

 

 

A2B1206

Zborovice B

Šelešovice

. . 00:00

 

 

 

A2B1207

Počenice

Bařice

23.10. 14:00

NE

 

 

A2B1208

Roštín

Lubná B

23.10. 14:00

NE

 

 

 

 

15. kolo 28.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1501

Bařice

Těšnovice B

28.10. 14:00

 

 

A2B1502

Šelešovice

Lubná B

28.10. 14:00

 

 

A2B1503

Lutopecny

Roštín

28.10. 14:00

 

 

A2B1504

Kvasice B

Počenice

28.10. 14:00

 

 

A2B1505

Dřínov

Zborovice B

28.10. 14:00

 

 

A2B1506

Rataje B

Záhlinice

28.10. 14:00

 

 

A2B1507

Kyselovice B

Zlobice

28.10. 14:00

 

 

A2B1508

Litenčice

Bezměrov

28.10. 14:00

 

 

 

 

13. kolo 30.10.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1301

Lubná B

Těšnovice B

29.10. 13:30

SO

 

 

A2B1302

Bařice

Roštín

30.10. 13:30

NE

 

 

A2B1303

Šelešovice

Počenice

30.10. 13:30

NE

 

 

A2B1304

Lutopecny

Zborovice B

30.10. 13:30

NE

 

 

A2B1305

Kvasice B

Záhlinice

29.10. 13:30

SO

 

 

A2B1306

Dřínov

Zlobice

30.10. 13:30

NE

 

 

A2B1307

Rataje B

Bezměrov

30.10. 13:30

NE

 

 

A2B1308

Kyselovice B

Litenčice

29.10. 13:30

SO

 

 

 

 

16. kolo 06.11.2011

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1601

Těšnovice B

Bezměrov

05.11. 13:30

SO

 

 

A2B1602

Litenčice

Zlobice

06.11. 13:30

NE

 

 

A2B1603

Kyselovice B

Záhlinice

05.11. 13:30

SO

 

 

A2B1604

Rataje B

Zborovice B

06.11. 13:30

NE

 

 

A2B1605

Dřínov

Počenice

06.11. 13:30

NE

 

 

A2B1606

Kvasice B

Roštín

05.11. 13:30

SO

 

 

A2B1607

Lutopecny

Lubná B

06.11. 13:30

NE

 

 

A2B1608

Šelešovice

Bařice

06.11. 13:30

NE

 

 

 

 

18. kolo 25.03.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1801

Těšnovice B

Zlobice

24.03. 15:00

SO

 

 

A2B1802

Bezměrov

Záhlinice

25.03. 15:00

NE

 

 

A2B1803

Litenčice

Zborovice B

25.03. 15:00

NE

 

 

A2B1804

Kyselovice B

Počenice

24.03. 15:00

SO

 

 

A2B1805

Rataje B

Roštín

25.03. 15:00

NE

 

 

A2B1806

Dřínov

Lubná B

25.03. 15:00

NE

 

 

A2B1807

Kvasice B

Bařice

24.03. 15:00

SO

 

 

A2B1808

Lutopecny

Šelešovice

25.03. 15:00

NE

 

 

 

 

19. kolo 01.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1901

Lutopecny

Těšnovice B

01.04. 15:30

NE

 

 

A2B1902

Šelešovice

Kvasice B

01.04. 15:30

NE

 

 

A2B1903

Bařice

Dřínov

01.04. 15:30

NE

 

 

A2B1904

Lubná B

Rataje B

31.03. 15:30

SO

 

 

A2B1905

Roštín

Kyselovice B

01.04. 15:30

NE

 

 

A2B1906

Počenice

Litenčice

01.04. 15:30

NE

 

 

A2B1907

Zborovice B

Bezměrov

. . 00:00

 

 

 

A2B1908

Záhlinice

Zlobice

01.04. 15:30

NE

 

 

 

 

20. kolo 08.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2001

Těšnovice B

Záhlinice

07.04. 15:30

SO

 

 

A2B2002

Zlobice

Zborovice B

08.04. 15:30

NE

 

 

A2B2003

Bezměrov

Počenice

08.04. 15:30

NE

 

 

A2B2004

Litenčice

Roštín

08.04. 15:30

NE

 

 

A2B2005

Kyselovice B

Lubná B

07.04. 15:30

SO

 

 

A2B2006

Rataje B

Bařice

08.04. 15:30

NE

 

 

A2B2007

Dřínov

Šelešovice

08.04. 15:30

NE

 

 

A2B2008

Kvasice B

Lutopecny

07.04. 15:30

SO

 

 

 

 

21. kolo 15.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2101

Kvasice B

Těšnovice B

14.04. 15:30

SO

 

 

A2B2102

Lutopecny

Dřínov

15.04. 15:30

NE

 

 

A2B2103

Šelešovice

Rataje B

15.04. 15:30

NE

 

 

A2B2104

Bařice

Kyselovice B

15.04. 15:30

NE

 

 

A2B2105

Lubná B

Litenčice

14.04. 15:30

SO

 

 

A2B2106

Roštín

Bezměrov

15.04. 15:30

NE

 

 

A2B2107

Počenice

Zlobice

15.04. 15:30

NE

 

 

A2B2108

Zborovice B

Záhlinice

. . 00:00

 

 

 

 

 

22. kolo 22.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2201

Těšnovice B

Zborovice B

21.04. 16:00

SO

 

 

A2B2202

Záhlinice

Počenice

22.04. 16:00

NE

 

 

A2B2203

Zlobice

Roštín

22.04. 16:00

NE

 

 

A2B2204

Bezměrov

Lubná B

22.04. 16:00

NE

 

 

A2B2205

Litenčice

Bařice

22.04. 16:00

NE

 

 

A2B2206

Kyselovice B

Šelešovice

21.04. 16:00

SO

 

 

A2B2207

Rataje B

Lutopecny

22.04. 16:00

NE

 

 

A2B2208

Dřínov

Kvasice B

22.04. 16:00

NE

 

 

 

 

23. kolo 29.04.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2301

Dřínov

Těšnovice B

29.04. 16:00

NE

 

 

A2B2302

Kvasice B

Rataje B

28.04. 16:00

SO

 

 

A2B2303

Lutopecny

Kyselovice B

29.04. 16:00

NE

 

 

A2B2304

Šelešovice

Litenčice

29.04. 16:00

NE

 

 

A2B2305

Bařice

Bezměrov

29.04. 16:00

NE

 

 

A2B2306

Lubná B

Zlobice

28.04. 16:00

SO

 

 

A2B2307

Roštín

Záhlinice

29.04. 16:00

NE

 

 

A2B2308

Počenice

Zborovice B

29.04. 16:00

NE

 

 

 

 

17. kolo 01.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B1701

Šelešovice

Těšnovice B

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1702

Bařice

Lutopecny

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1703

Lubná B

Kvasice B

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1704

Roštín

Dřínov

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1705

Počenice

Rataje B

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1706

Zborovice B

Kyselovice B

. . 00:00

 

 

 

A2B1707

Záhlinice

Litenčice

01.05. 16:30

ÚT

 

 

A2B1708

Zlobice

Bezměrov

01.05. 16:30

ÚT

 

 

 

 

24. kolo 06.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2401

Těšnovice B

Počenice

05.05. 16:30

SO

 

 

A2B2402

Zborovice B

Roštín

. . 00:00

 

 

 

A2B2403

Záhlinice

Lubná B

06.05. 16:30

NE

 

 

A2B2404

Zlobice

Bařice

06.05. 16:30

NE

 

 

A2B2405

Bezměrov

Šelešovice

06.05. 16:30

NE

 

 

A2B2406

Litenčice

Lutopecny

06.05. 16:30

NE

 

 

A2B2407

Kyselovice B

Kvasice B

05.05. 16:30

SO

 

 

A2B2408

Rataje B

Dřínov

06.05. 16:30

NE

 

 

 

 

25. kolo 13.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2501

Rataje B

Těšnovice B

13.05. 16:30

NE

 

 

A2B2502

Dřínov

Kyselovice B

13.05. 16:30

NE

 

 

A2B2503

Kvasice B

Litenčice

12.05. 16:30

SO

 

 

A2B2504

Lutopecny

Bezměrov

13.05. 16:30

NE

 

 

A2B2505

Šelešovice

Zlobice

13.05. 16:30

NE

 

 

A2B2506

Bařice

Záhlinice

13.05. 16:30

NE

 

 

A2B2507

Lubná B

Zborovice B

12.05. 16:30

SO

 

 

A2B2508

Roštín

Počenice

13.05. 16:30

NE

 

 

 

 

26. kolo 20.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2601

Těšnovice B

Roštín

19.05. 16:30

SO

 

 

A2B2602

Počenice

Lubná B

20.05. 16:30

NE

 

 

A2B2603

Zborovice B

Bařice

. . 00:00

 

 

 

A2B2604

Záhlinice

Šelešovice

20.05. 16:30

NE

 

 

A2B2605

Zlobice

Lutopecny

20.05. 16:30

NE

 

 

A2B2606

Bezměrov

Kvasice B

20.05. 16:30

NE

 

 

A2B2607

Litenčice

Dřínov

20.05. 16:30

NE

 

 

A2B2608

Kyselovice B

Rataje B

19.05. 16:30

SO

 

 

 

 

27. kolo 27.05.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2701

Kyselovice B

Těšnovice B

26.05. 16:30

SO

 

 

A2B2702

Rataje B

Litenčice

27.05. 16:30

NE

 

 

A2B2703

Dřínov

Bezměrov

27.05. 16:30

NE

 

 

A2B2704

Kvasice B

Zlobice

26.05. 16:30

SO

 

 

A2B2705

Lutopecny

Záhlinice

27.05. 16:30

NE

 

 

A2B2706

Šelešovice

Zborovice B

27.05. 16:30

NE

 

 

A2B2707

Bařice

Počenice

27.05. 16:30

NE

 

 

A2B2708

Lubná B

Roštín

26.05. 16:30

SO

 

 

 

 

28. kolo 03.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2801

Těšnovice B

Lubná B

02.06. 16:30

SO

 

 

A2B2802

Roštín

Bařice

03.06. 16:30

NE

 

 

A2B2803

Počenice

Šelešovice

03.06. 16:30

NE

 

 

A2B2804

Zborovice B

Lutopecny

. . 00:00

 

 

 

A2B2805

Záhlinice

Kvasice B

03.06. 16:30

NE

 

 

A2B2806

Zlobice

Dřínov

03.06. 16:30

NE

 

 

A2B2807

Bezměrov

Rataje B

03.06. 16:30

NE

 

 

A2B2808

Litenčice

Kyselovice B

03.06. 16:30

NE

 

 

 

 

29. kolo 10.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B2901

Litenčice

Těšnovice B

10.06. 16:30

NE

 

 

A2B2902

Kyselovice B

Bezměrov

09.06. 16:30

SO

 

 

A2B2903

Rataje B

Zlobice

10.06. 16:30

NE

 

 

A2B2904

Dřínov

Záhlinice

10.06. 16:30

NE

 

 

A2B2905

Kvasice B

Zborovice B

09.06. 16:30

SO

 

 

A2B2906

Lutopecny

Počenice

10.06. 16:30

NE

 

 

A2B2907

Šelešovice

Roštín

10.06. 16:30

NE

 

 

A2B2908

Bařice

Lubná B

10.06. 16:30

NE

 

 

 

 

30. kolo 17.06.2012

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2B3001

Těšnovice B

Bařice

16.06. 16:30

SO

 

 

A2B3002

Lubná B

Šelešovice

16.06. 16:30

SO

 

 

A2B3003

Roštín

Lutopecny

17.06. 16:30

NE

 

 

A2B3004

Počenice

Kvasice B

17.06. 16:30

NE

 

 

A2B3005

Zborovice B

Dřínov

. . 00:00

 

 

 

A2B3006

Záhlinice

Rataje B

17.06. 16:30

NE

 

 

A2B3007

Zlobice

Kyselovice B

17.06. 16:30

NE

 

 

A2B3008

Bezměrov

Litenčice

17.06. 16:30

NE

 

 

 


24. 7. 2011 Zobrazit méně

Dorost



6. 1. 2010 Zobrazit více

Stránka