Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Evidence hřbitovů

hrbitov

GEOMorava

geomorava

Navigace

Obsah

Stránka

Dorost



24. 7. 2011 Zobrazit více

Okresní přebor muži


Okresní přebor muži

 

Okresní přebor muži

14. kolo 27.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1401 Skaštice Chvalčov 27.03. 15:00 NE  
 
A1A1402 Němčice Kyselovice 27.03. 15:00 NE  
 
A1A1403 Slavkov p. H. Kostelec u Hol. 26.03. 15:00 SO  
 
A1A1404 Rajnochovice Rataje 27.03. 15:00 NE  
 
A1A1405 Prusinovice Žeranovice 27.03. 15:00 NE  
 
A1A1406 Roštění Morkovice B 27.03. 15:00 NE  
 
A1A1407 Tučapy Záhlinice 27.03. 15:00 NE  
 


 

15. kolo 03.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1501 Tučapy Skaštice 03.04. 15:30 NE  
 
A1A1502 Záhlinice Roštění 03.04. 15:30 NE  
 
A1A1503 Morkovice B Prusinovice . . 00:00    
 
A1A1504 Žeranovice Rajnochovice 03.04. 15:30 NE  
 
A1A1505 Rataje Slavkov p. H. 03.04. 15:30 NE  
 
A1A1506 Kostelec u Hol. Němčice 03.04. 15:30 NE  
 
A1A1507 Kyselovice Chvalčov 03.04. 15:30 NE  
 

 



16. kolo 10.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1601 Skaštice Kyselovice 10.04. 15:30 NE  
 
A1A1602 Chvalčov Kostelec u Hol. 10.04. 15:30 NE  
 
A1A1603 Němčice Rataje 10.04. 15:30 NE  
 
A1A1604 Slavkov p. H. Žeranovice 09.04. 15:30 SO  
 
A1A1605 Rajnochovice Morkovice B 10.04. 15:30 NE  
 
A1A1606 Prusinovice Záhlinice 10.04. 15:30 NE  
 
A1A1607 Roštění Tučapy 10.04. 15:30 NE  
 

 



17. kolo 17.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1701 Roštění Skaštice 17.04. 16:00 NE  
 
A1A1702 Tučapy Prusinovice 17.04. 16:00 NE  
 
A1A1703 Záhlinice Rajnochovice 17.04. 16:00 NE  
 
A1A1704 Morkovice B Slavkov p. H. . . 00:00    
 
A1A1705 Žeranovice Němčice 17.04. 16:00 NE  
 
A1A1706 Rataje Chvalčov 17.04. 16:00 NE  
 
A1A1707 Kostelec u Hol. Kyselovice 17.04. 16:00 NE  
 

 



18. kolo 24.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1801 Skaštice Kostelec u Hol. 24.04. 16:00 NE  
 
A1A1802 Kyselovice Rataje 24.04. 16:00 NE  
 
A1A1803 Chvalčov Žeranovice 24.04. 16:00 NE  
 
A1A1804 Němčice Morkovice B 24.04. 16:00 NE  
 
A1A1805 Slavkov p. H. Záhlinice 23.04. 16:00 SO  
 
A1A1806 Rajnochovice Tučapy 24.04. 16:00 NE  
 
A1A1807 Prusinovice Roštění 24.04. 16:00 NE  
 

 



19. kolo 01.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1901 Prusinovice Skaštice 01.05. 16:30 NE  
 
A1A1902 Roštění Rajnochovice 01.05. 16:30 NE  
 
A1A1903 Tučapy Slavkov p. H. 01.05. 16:30 NE  
 
A1A1904 Záhlinice Němčice 01.05. 16:30 NE  
 
A1A1905 Morkovice B Chvalčov . . 00:00    
 
A1A1906 Žeranovice Kyselovice 01.05. 16:30 NE  
 
A1A1907 Rataje Kostelec u Hol. 01.05. 16:30 NE  
 

 



20. kolo 08.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2001 Skaštice Rataje 08.05. 16:30 NE  
 
A1A2002 Kostelec u Hol. Žeranovice 08.05. 16:30 NE  
 
A1A2003 Kyselovice Morkovice B 08.05. 16:30 NE  
 
A1A2004 Chvalčov Záhlinice 08.05. 16:30 NE  
 
A1A2005 Němčice Tučapy 08.05. 16:30 NE  
 
A1A2006 Slavkov p. H. Roštění 07.05. 16:30 SO  
 
A1A2007 Rajnochovice Prusinovice 08.05. 16:30 NE  
 

 



21. kolo 15.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2101 Rajnochovice Skaštice 15.05. 16:30 NE  
 
A1A2102 Prusinovice Slavkov p. H. 15.05. 16:30 NE  
 
A1A2103 Roštění Němčice 15.05. 16:30 NE  
 
A1A2104 Tučapy Chvalčov 15.05. 16:30 NE  
 
A1A2105 Záhlinice Kyselovice 15.05. 16:30 NE  
 
A1A2106 Morkovice B Kostelec u Hol. . . 00:00    
 
A1A2107 Žeranovice Rataje 15.05. 16:30 NE  
 

 



22. kolo 22.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2201 Skaštice Žeranovice 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2202 Rataje Morkovice B 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2203 Kostelec u Hol. Záhlinice 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2204 Kyselovice Tučapy 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2205 Chvalčov Roštění 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2206 Němčice Prusinovice 22.05. 16:30 NE  
 
A1A2207 Slavkov p. H. Rajnochovice 21.05. 16:30 SO  
 

 



23. kolo 29.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2301 Slavkov p. H. Skaštice 28.05. 16:30 SO  
 
A1A2302 Rajnochovice Němčice 29.05. 16:30 NE  
 
A1A2303 Prusinovice Chvalčov 29.05. 16:30 NE  
 
A1A2304 Roštění Kyselovice 29.05. 16:30 NE  
 
A1A2305 Tučapy Kostelec u Hol. 29.05. 16:30 NE  
 
A1A2306 Záhlinice Rataje 29.05. 16:30 NE  
 
A1A2307 Morkovice B Žeranovice . . 00:00    
 

 



24. kolo 05.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2401 Skaštice Morkovice B 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2402 Žeranovice Záhlinice 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2403 Rataje Tučapy 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2404 Kostelec u Hol. Roštění 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2405 Kyselovice Prusinovice 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2406 Chvalčov Rajnochovice 05.06. 16:30 NE  
 
A1A2407 Němčice Slavkov p. H. 05.06. 16:30 NE  
 

 



25. kolo 12.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2501 Němčice Skaštice 12.06. 16:30 NE  
 
A1A2502 Slavkov p. H. Chvalčov 11.06. 16:30 SO  
 
A1A2503 Rajnochovice Kyselovice 12.06. 16:30 NE  
 
A1A2504 Prusinovice Kostelec u Hol. 12.06. 16:30 NE  
 
A1A2505 Roštění Rataje 12.06. 16:30 NE  
 
A1A2506 Tučapy Žeranovice 12.06. 16:30 NE  
 
A1A2507 Záhlinice Morkovice B 12.06. 16:30 NE  
 

 



26. kolo 19.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2601 Skaštice Záhlinice 19.06. 16:30 NE  
 
A1A2602 Morkovice B Tučapy . . 00:00    
 
A1A2603 Žeranovice Roštění 19.06. 16:30 NE  
 
A1A2604 Rataje Prusinovice 19.06. 16:30 NE  
 
A1A2605 Kostelec u Hol. Rajnochovice 19.06. 16:30 NE  
 
A1A2606 Kyselovice Slavkov p. H. 19.06. 16:30 NE  
 
A1A2607 Chvalčov Němčice 19.06. 16:30 NE

 


6. 1. 2010 Zobrazit méně

Dorost



6. 1. 2010 Zobrazit více

Stránka